KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14114361
nr 1411 4361
Ester Kjerner, ros i vas. Signerad. Olja på pannå, 40x32, yttermått inklusive ram: 52x44 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 20:19:32
2.400 kr
2.400 kr
2.400 kr (Budbetjänt)